Doctor Who 9. Bölüm Detayları

Teneke köpek mi, insanın en iyi arkadaşı mı, yoksa inek tarihindeki en sinir bozucu konuşma sahnelerinden biri mi? K9 Tales’da her şey tartışmaya açık. K9 Masalları! Çünkü o bir köpeğe benziyor, anlıyor musun?

Muhtemelen 2006 bölümünde, School Reunion ve CBBC’nin The Sarah Jane Adventures bölümünde K9’un kamera hücresi dönüşlerinin arkasında yayınlanan bu klasik Doctor Who kutusu seti, dördüncü Doctor serisini ve K9’un ilk filmi The Invisible Enemy ve A Girl’s Best Friend , pilot bölümü içeriyor 25 yıldan fazla bir süre önce yayınlanmış olmasına rağmen Doctor Who hayranları arasında hala konuşulmaya devam eden terk edilmiş spin-off serisi K9 and Company’den.

Her zaman popüler olan 51. Yüzyılda geçen The Invisible Enemy , Tom Baker’ın Doktoru ve yoldaşı Leela’nın Titan gezegenine giden bir mekik ekibinden gelen imdat çağrısına cevap verdiğini görür. Tekneye varan Doktor, mekiğin sakinlerini ya ölü ya da her ikisi üzerinde psişik kontrol uygulayan bir virüsün etkisi altında bulur ve Girls Aloud’un gurur duyacağı bir dizi muhteşem ışıltılı kirpik sunar. diziler, Görünmez Düşmancazibesi olmadan değildir; Frederick Jaeger, hiçbir zaman bir aksan seçmemesine ve ona bağlı kalmasına rağmen, K9 mucidi Profesör Marius olarak parlıyor. Tom Baker’ın Doktoru her zamanki gibi komik, özellikle üçüncü bölümde – zekice – o ve Leela eksi boyuta indirildi ve kendi beynine enjekte edildi.

Leela’nın Doktor’un beyaz kan hücreleri tarafından neredeyse boğulduğu (üzerlerine pamuk yapıştırılmış balonlar, ama işe yarıyor) titrek bir ön lob setinde oynanan beyin ve zihin arasındaki farklar hakkında oldukça büyük şeyler var. yanı sıra yarım düzine Psych 101 şakası, ancak Profesör Marius’un ışıltılı kaşlı enfekte ‘orduları’ ile yüzleştiği ve Doctor Who standardını çılgınca ayakta bıraktığı sahneleri keserek etki biraz azaldı.

https://diziizle.blog/

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası