Endonezya’nın Popüler Adası Bali’de Vizesiz Tatilin Keyfini Çıkarın!

Bali, birkaç Endonezya adasından sadece biridir. Batıda Java ve doğuda Lombok adası var. Başkenti Denpasar olan Bali’nin %89’u Hindu. Diğerlerinin çoğu Müslüman.

Endonezya’nın en turistik adası olan Bali, dans, heykel ve resim gibi sanatlarda oldukça gelişmiş. Küçük Sunda Adaları’nın en batısında yer alan bu ada, 50 yıldır dünyanın “son cenneti” olarak biliniyor. Bilhassa Instagram’ın yaygınlaşması buranın daha fazla turizm kazanmasını sağlamıştır.

Gerçekten göründüğü kadar güzel, tatmin edici ve ilham verici olan Bali’ye geldiğinizde sıkılmanıza ve hayallerinizi gerçekleştirmenize izin vermenin bir yolu yok. Özellikle yeni evliler balayı için burayı sıklıkla tercih etmekte ve oldukça memnun kalmaktadır.

Küçük gibi görünse de son derece büyük bir yer olan Bali’yi günübirlik gezilerle gezmek biraz zor. Bu nedenle önceden bir konaklama planı yapmanızı ve tatilinizi buna göre planlamanızı öneririz. Özellikle Bali’nin tamamını gezmek için bir şehirde birkaç gün, başka bir şehirde birkaç gün kalmak daha tatmin edici bir tatilin kapılarını aralayabilir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası