Gaziantep Konut Projeleri İle Göz Kamaştırıyor

Gaziantep Konut Projeleri İle Göz Kamaştırıyor

Gaziantep konut projeleri konusunda yapılan arama sayısında ciddi bir artış söz konusu. Gaziantep’de yaşayan veya Gaziantep’e taşınmak isteyenler öncelikle şehirde kalabileceği yerleri araştırmaya başlarlar. Gaziantep’in imar alanlarından biri olan Mavikent’te Günsev Sitesi 9 projesi yapım aşamasındadır.

Dikkat çeken bu proje 3 blok ve 117 daire olmak üzere gelişmiş mimari standartlarına göre inşa aşaması devam ediyor. Proje 2.5 +1 olarak inşa edilmiştir, bu nedenle ferah ve havadar yaşam alanı 139 m2’dir. Bu ferah alan ise taşınacak kişilere ferah bir yaşam vaat ediyor.

 

Proje Özellikleri

Dış mekanda mekanik boya, kaliteli astar ile ısı ve ses yalıtım özelliği üst düzeyde hedeflenmiştir. Proje yerden ısıtma  ile yerden ve enerjiden tasarruf sağlıyor. Merkezi jeneratör sistemi sayesinde kesintisiz güç konforu sunmaktadır. Projede ki duvar kağıdı ve mutfak dolapları müşteriler tarafından oldukça beğenilmektedir.

 

Diğer taraftan açık otopark, çocuk oyun alanları ve spor alanları ile proje, bölgeye katma değer kazandırmaktadır. Birçok cazibe merkezinin merkezinde bulunan proje konumu ile. Okul, cami, market, alışveriş merkezi, şehir hastanesi, park gibi tesisler projeye değer katıyor.  Çevre yoluna 1 dk, tramvaya 7 dk, havalimanına 15 dk, minibüs ve otogara yakın.

 

 Günsev Kalitesi Mavikent’e Geliyor

Günsev İnşaat CEO’su İlyas Birelli, Günsev kalitesini Mavikent’e taşıyacaklarını söylüyor.

İlyas Birelli “Günsev İnşaat adıyla bu projeye başladık. Mavikent’te projenin kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Herkesin kaliteli bir yaşam istediğini biliyoruz. Kaliteli inşaat, kaliteli yaşamda  sosyal donatı demektir. Bu projede Günsev kalitesini Mavikent’e getireceğiz” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası