Adalar İskelesi’nde tatilde kalabalık – Son Dakika Türkiye Haberleri

Kurban Bayramı tatilini İstanbul’da geçiren vatandaşların bir kısmı sahile, bir kısmı da turistik yerlere gitmeyi tercih etti.

Bazı vatandaşlar ise bayramın ikinci gününde Adalar’a gitmek için iskelelere yöneldi. Kabataş İskelesi’ne gelen İstanbullular vapura binmek için uzun kuyruklar halinde bekledi.

Tatilde adaları gezmeye gittiğini söyleyen Ahmet Karakuş, şöyle konuştu: “Gidip gitmeyeceğimden emin değilim çünkü çok kalabalık. Adalar kim bilir ne kadar kalabalık. Gidebilirsem giderim. Adalar’a gitmeyi düşünüyorum ve herkese iyi bayramlar diliyorum.” dedi.

Kadir Fakir, bayramın ikinci gününde Adalar İskelesi’nin kalabalık olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Denize girip güneşleneceğiz. Şu anda o kadar kalabalık ki nedenini anlayamıyorum. Çünkü dün kalabalık yoktu. Oradaydık. çok insan var ama gemiye bineceğiz.” Dedi.

Evlilik yıldönümümü kutlamak için adalara gittiklerini söyleyen Kadir Gürkan, şunları söyledi: “2 günlük bir tatil için Büyükada’ya gidiyoruz. Aslında bu kadar kalabalık olmasını bekliyorduk ama yine de gidiyoruz. Eşim, bu bizim evlilik yıldönümümüz, herkese mutlu bayramlar diliyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir