Macera tutkunlarının favori rotası: Köprüçay

Özellikle Kurban Bayramı’nda yoğunluk beklediklerini belirten Tırnaksız, okulların kapanması ve bayram sonrası yerli turist sayısında ciddi bir artış beklediklerini söyledi.

Köprüçay’ın “dünyanın en önemli iki güvenli rafting rotasından biri” olduğunu belirten Tırnaksız, burada 7’den 70’e her yaş grubunun rafting yapabileceğine dikkat çekti. Tırnaksız, “Buraya gelenler genellikle tekrar gelmek istiyor. Çok beğeniyorlar. Rafting turunu farklı aktivitelerle zenginleştirdik.” dedi.

Tatil için Antalya’ya gelen Rus turist Dasha Mogacheva, raftingin adrenalin tutkunları için heyecanlı ve ideal bir aktivite olduğunu anlatarak, “Rafting etkinliğine heyecanı sevdiğim için katıldım. Köprüçay’da macera dolu bir gün geçirdim” dedi. dedi. Rus turist Evgenia Shibaeva da rafting yaparak keyifli vakit geçirdiğini söyledi.

İlk kez rafting yaptığını söyleyen İngiliz turist Elise Clements, “Burada biraz korktum, biraz heyecanlandım ama doğal güzelliklerinin ve serin sularının tadını çıkardım.” dedi.

İngiltere’den tatile gelen Michael Ward, havaların çok sıcak olduğunu, serinlemek ve eğlenmek için tura katıldıklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir