Sekizincisi düzenlenen Adana Uluslararası Lezzet Festivali 18-20 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Yavuz Selim Köşger başkanlığında belediye başkanları, odalar ve diğer meclis üyelerinin katılımıyla üst kurul toplantısı gerçekleştirildi ve festivalin hazırlık süreci ele alındı. .

Dünya çapında gastronomisiyle tanınan Köşger burada. adanaşu andan itibaren tatmak Meraklılarının yoluna girdiğini ve festivalin bu duruma büyük katkı sağladığını söyledi.

Sınır ötesi şehrin ünlü lezzetlerini dünyaya tanıtmak amacıyla 2017 yılından bu yana düzenlenen festivalin, her yıl zenginleşen içeriğiyle ülkenin en canlı ve dinamik organizasyonlarından biri haline geldiğini vurgulayan Köşger, şunları kaydetti: Eğlence ve lezzetin buluştuğu festival, Adana’nın samimi ruhunu ve şehrin güzel atmosferini yansıtmayı başardı.

Binlerce konuğu ağırlayan, konferanslar ve yemek atölyeleriyle bir ilke imza atan festivalin bu yıl 18-20 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleştirileceğini söyleyen Köşger, şöyle konuştu: Paydaşlarımızı her yıl olduğu gibi bu yıl da etkileyecekler zaten yurt içinde ve yurt dışında.” Keyifli bir eğlence için yurt dışından gelen misafirlerimizi de beklediğimizi belirtmek isterim, 18. -20 Ekim tarihleri ​​arasında varış noktanız Adana olsun. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir